Programul turului Ligii a III-a, Seria I, sezonul 2019-2020


Etapa 1 – 24 august 2019
AFC BOTOȘANI 2 – CS AEROSTAR BACĂU
FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – CSM FOCȘANI 2007
ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
CSM PAȘCANI – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI
ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – ACS KSE TÂRGU SECUIESC
ACS FORESTA SUCEVA – CS SPORTING LIEȘTI
ACS HUȘANA HUȘI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
CSM BACĂU – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

Etapa 2 – 31 august 2019
CS AEROSTAR BACĂU – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM BACĂU
CS SPORTING LIEȘTI – ACS HUȘANA HUȘI
ACS KSE TÂRGU SECUIESC – ACS FORESTA SUCEVA
ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – CSM PAȘCANI
CSM FOCȘANI 2007 – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ
AFC BOTOȘANI 2 – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ

Etapa 3 – 7 septembrie 2019
FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – CS AEROSTAR BACĂU
ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – AFC BOTOȘANI 2
CSM PAȘCANI – CSM FOCȘANI 2007
ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ACS FORESTA SUCEVA – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI
ACS HUȘANA HUȘI – ACS KSE TÂRGU SECUIESC
CSM BACĂU – CS SPORTING LIEȘTI
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI

Etapa 4 – 14 septembrie 2019
CS AEROSTAR BACĂU – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
CS SPORTING LIEȘTI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACS KSE TÂRGU SECUIESC – CSM BACĂU
ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – ACS HUȘANA HUȘI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – ACS FORESTA SUCEVA
CSM FOCȘANI 2007 – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI
AFC BOTOȘANI 2 – CSM PAȘCANI
FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ

Etapa 5 – 21 septembrie 2019
ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CS AEROSTAR BACĂU
CSM PAȘCANI – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ
ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – AFC BOTOȘANI 2
ACS FORESTA SUCEVA – CSM FOCȘANI 2007
ACS HUȘANA HUȘI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
CSM BACĂU – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS KSE TÂRGU SECUIESC
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CS SPORTING LIEȘTI

Etapa 6 – 28 septembrie 2019
CS AEROSTAR BACĂU – CS SPORTING LIEȘTI
ACS KSE TÂRGU SECUIESC – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – CSM BACĂU
CSM FOCȘANI 2007 – ACS HUȘANA HUȘI
AFC BOTOȘANI 2 – ACS FORESTA SUCEVA
FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI
ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CSM PAȘCANI

Etapa 7 – 5 octombrie 2019
CSM PAȘCANI – CS AEROSTAR BACĂU
ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ
ACS FORESTA SUCEVA – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ
ACS HUȘANA HUȘI – AFC BOTOȘANI 2
CSM BACĂU – CSM FOCȘANI 2007
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI
CS SPORTING LIEȘTI – ACS KSE TÂRGU SECUIESC

Etapa 8 – 12 octombrie 2019
CS AEROSTAR BACĂU – ACS KSE TÂRGU SECUIESC
ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – CS SPORTING LIEȘTI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
CSM FOCȘANI 2007 – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
AFC BOTOȘANI 2 – CSM BACĂU
FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACS HUȘANA HUȘI
ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – ACS FORESTA SUCEVA
CSM PAȘCANI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI

Etapa 9 – 19 octombrie 2019
ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – CS AEROSTAR BACĂU
ACS FORESTA SUCEVA – CSM PAȘCANI
ACS HUȘANA HUȘI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ
CSM BACĂU – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – AFC BOTOȘANI 2
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM FOCȘANI 2007
CS SPORTING LIEȘTI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
ACS KSE TÂRGU SECUIESC – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI

Etapa 10 – 26 octombrie 2019
CS AEROSTAR BACĂU – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – ACS KSE TÂRGU SECUIESC
CSM FOCȘANI 2007 – CS SPORTING LIEȘTI
AFC BOTOȘANI 2 – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CSM BACĂU
CSM PAȘCANI – ACS HUȘANA HUȘI
ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – ACS FORESTA SUCEVA

Etapa 11 – 2 noiembrie 2019
ACS FORESTA SUCEVA – CS AEROSTAR BACĂU
ACS HUȘANA HUȘI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI
CSM BACĂU – CSM PAȘCANI
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ
CS SPORTING LIEȘTI – AFC BOTOȘANI 2
ACS KSE TÂRGU SECUIESC – CSM FOCȘANI 2007
ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA

Etapa 12 – 9 noiembrie 2019
CS AEROSTAR BACĂU – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
CSM FOCȘANI 2007 – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI
AFC BOTOȘANI 2 – ACS KSE TÂRGU SECUIESC
FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – CS SPORTING LIEȘTI
ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
CSM PAȘCANI – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – CSM BACĂU
ACS FORESTA SUCEVA – ACS HUȘANA HUȘI

Etapa 13 – 16 noiembrie 2019
ACS HUȘANA HUȘI – CS AEROSTAR BACĂU
CSM BACĂU – ACS FORESTA SUCEVA
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – CSM PAȘCANI
CS SPORTING LIEȘTI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ
ACS KSE TÂRGU SECUIESC – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ
ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – AFC BOTOȘANI 2
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – CSM FOCȘANI 2007

Etapa 14 – 23 noiembrie 2019
CS AEROSTAR BACĂU – CSM FOCȘANI 2007
AFC BOTOȘANI 2 – CS ȘTIINȚA MIROSLAVA
FC OZANA TÂRGU NEAMȚ – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI
ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ – ACS KSE TÂRGU SECUIESC
CSM PAȘCANI – CS SPORTING LIEȘTI
ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI – CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI
ACS FORESTA SUCEVA – ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
ACS HUȘANA HUȘI – CSM BACĂU

Etapa 15 – 30 noiembrie 2019
CSM BACĂU – CS AEROSTAR BACĂU
ACS ȘOMUZ FĂLTICENI – ACS HUȘANA HUȘI
CSM BUCOVINA RĂDĂUȚI – ACS FORESTA SUCEVA
CS SPORTING LIEȘTI – ACS UNIVERSITATEA DUNĂREA DE JOS GALAȚI
ACS KSE TÂRGU SECUIESC – CSM PAȘCANI
ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAȚI – ACSM CEAHLĂUL PIATRA NEAMȚ
CS ȘTIINȚA MIROSLAVA – FC OZANA TÂRGU NEAMȚ
CSM FOCȘANI 2007 – AFC BOTOȘANI 2

Niciun comentariu

Un produs Blogger.