AJF Suceava amână cu o săptămână returul ligilor a IV-a și a V-a. Programarea meciurilor


AJF Suceava: „În urma discuțiilor avute cu reprezentanții echipelor participante în campionatul ligii a -IV-a, a -V-a și datorită condițiilor metereologice Comitetul de Urgență al AJF Suceava întrunit în data de 15.03.2018 a hotărât amânarea începerii returului cu o săptămână

Programarea meciurilor Liga a IV-a:

ET DATA ORA JOC
E14 25.03.18 J:11:00, S:13:00 ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA - AS STEJARUL CAJVANA

25.03.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI - AS RECOLTA FÎNTÎNELE

25.03.18 J:11:00, S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI - AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

25.03.18 J:11:00, S:13:00 CS ZIMBRU SIRET - CSO SIRETUL DOLHASCA

25.03.18 J:11:00, S:13:00 ACS JUNIORUL SUCEAVA - ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

25.03.18 J:11:00, S:13:00 CSO VIITORUL LITENI - FC POJORÎTA

25.03.18 J:11:00, S:13:00 CS GURA HUMORULUI - AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI
E15 01.04.18 J:11:00, S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA - ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

01.04.18 J:11:00, S:13:00 AS RECOLTA FÎNTÎNELE - AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

01.04.18 J:11:00, S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI - CS ZIMBRU SIRET

01.04.18 J:11:00, S:13:00 CSO SIRETUL DOLHASCA - ACS JUNIORUL SUCEAVA

01.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI - CSO VIITORUL LITENI

01.04.18 J:11:00, S:13:00 FC POJORÎTA - CS GURA HUMORULUI

01.04.18 J:11:00, S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI - ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA
E16 07.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA - ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

07.04.18 J:11:00, S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI - AS STEJARUL CAJVANA

07.04.18 J:11:00, S:13:00 CS ZIMBRU SIRET - AS RECOLTA FÎNTÎNELE

07.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS JUNIORUL SUCEAVA - AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

07.04.18 J:11:00, S:13:00 CSO VIITORUL LITENI - CSO SIRETUL DOLHASCA

07.04.18 J:11:00, S:13:00 CS GURA HUMORULUI - ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

07.04.18 J:11:00, S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI - FC POJORÎTA
E17 15.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI - AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

15.04.18 J:11:00, S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA - CS ZIMBRU SIRET

15.04.18 J:11:00, S:13:00 AS RECOLTA FÎNTÎNELE - ACS JUNIORUL SUCEAVA

15.04.18 J:11:00, S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI - CSO VIITORUL LITENI

15.04.18 J:11:00, S:13:00 CSO SIRETUL DOLHASCA - CS GURA HUMORULUI

15.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI - AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

15.04.18 J:11:00, S:13:00 FC POJORÎTA - ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA
E18 18.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA - AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

18.04.18 J:11:00, S:13:00 CS ZIMBRU SIRET - ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

18.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS JUNIORUL SUCEAVA - AS STEJARUL CAJVANA

18.04.18 J:11:00, S:13:00 CSO VIITORUL LITENI - AS RECOLTA FÎNTÎNELE

18.04.18 J:11:00, S:13:00 CS GURA HUMORULUI - AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

18.04.18 J:11:00, S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI - CSO SIRETUL DOLHASCA

18.04.18 J:11:00, S:13:00 FC POJORÎTA - ACS ȘOMUZ FĂLTICENI
E19 22.04.18 J:11:00, S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI - CS ZIMBRU SIRET

22.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI - ACS JUNIORUL SUCEAVA

22.04.18 J:11:00, S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA - CSO VIITORUL LITENI

22.04.18 J:11:00, S:13:00 AS RECOLTA FÎNTÎNELE - CS GURA HUMORULUI

22.04.18 J:11:00, S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI - AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

22.04.18 J:11:00, S:13:00 CSO SIRETUL DOLHASCA - FC POJORÎTA

22.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI - ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA
E20 29.04.18 J:11:00, S:13:00 CS ZIMBRU SIRET - ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA

29.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS JUNIORUL SUCEAVA - AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

29.04.18 J:11:00, S:13:00 CSO VIITORUL LITENI - ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

29.04.18 J:11:00, S:13:00 CS GURA HUMORULUI - AS STEJARUL CAJVANA

29.04.18 J:11:00, S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI - AS RECOLTA FÎNTÎNELE

29.04.18 J:11:00, S:13:00 FC POJORÎTA - AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

29.04.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI - CSO SIRETUL DOLHASCA
E21 06.05.18 J:11:00, S:13:00 CS ZIMBRU SIRET - ACS JUNIORUL SUCEAVA

06.05.18 J:11:00, S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI - CSO VIITORUL LITENI

06.05.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI - CS GURA HUMORULUI

06.05.18 J:11:00, S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA - AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

06.05.18 J:11:00, S:13:00 AS RECOLTA FÎNTÎNELE - FC POJORÎTA

06.05.18 J:11:00, S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI - ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

06.05.18 J:11:00, S:13:00 ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA - CSO SIRETUL DOLHASCA
E22 13.05.18 J:11:00, S:13:00 ACS JUNIORUL SUCEAVA - ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA

13.05.18 J:11:00, S:13:00 CSO VIITORUL LITENI - CS ZIMBRU SIRET

13.05.18 J:11:00, S:13:00 CS GURA HUMORULUI - AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

13.05.18 J:11:00, S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI - ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

13.05.18 J:11:00, S:13:00 FC POJORÎTA - AS STEJARUL CAJVANA

13.05.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI - AS RECOLTA FÎNTÎNELE

13.05.18 J:11:00, S:13:00 CSO SIRETUL DOLHASCA - AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
E23 20.05.18 J:11:00, S:13:00 ACS JUNIORUL SUCEAVA - CSO VIITORUL LITENI

20.05.18 J:11:00, S:13:00 CS ZIMBRU SIRET - CS GURA HUMORULUI

20.05.18 J:11:00, S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI - AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

20.05.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI - FC POJORÎTA

20.05.18 J:11:00, S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA - ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

20.05.18 J:11:00, S:13:00 AS RECOLTA FÎNTÎNELE - CSO SIRETUL DOLHASCA

20.05.18 J:11:00, S:13:00 ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA - AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI
E24 27.05.18 J:11:00, S:13:00 CSO VIITORUL LITENI - ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA

27.05.18 J:11:00, S:13:00 CS GURA HUMORULUI - ACS JUNIORUL SUCEAVA

27.05.18 J:11:00, S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI - CS ZIMBRU SIRET

27.05.18 J:11:00, S:13:00 FC POJORÎTA - AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

27.05.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI - ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

27.05.18 J:11:00, S:13:00 CSO SIRETUL DOLHASCA - AS STEJARUL CAJVANA

27.05.18 J:11:00, S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI - AS RECOLTA FÎNTÎNELE
E25 03.06.18 J:11:00, S:13:00 CSO VIITORUL LITENI - CS GURA HUMORULUI

03.06.18 J:11:00, S:13:00 ACS JUNIORUL SUCEAVA - AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI

03.06.18 J:11:00, S:13:00 CS ZIMBRU SIRET - FC POJORÎTA

03.06.18 J:11:00, S:13:00 AS MOLDOVA DRĂGUȘENI - ACS ȘOMUZ FĂLTICENI

03.06.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI - CSO SIRETUL DOLHASCA

03.06.18 J:11:00, S:13:00 AS STEJARUL CAJVANA - AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI

03.06.18 J:11:00, S:13:00 ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA - AS RECOLTA FÎNTÎNELE
E26 06.06.18 J:11:00, S:13:00 CS GURA HUMORULUI - ACS FORESTA II OMNIA SUCEAVA

06.06.18 J:11:00, S:13:00 AS PROGRESUL FRĂTĂUȚII VECHI - CSO VIITORUL LITENI

06.06.18 J:11:00, S:13:00 FC POJORÎTA - ACS JUNIORUL SUCEAVA

06.06.18 J:11:00, S:13:00 ACS ȘOMUZ FĂLTICENI - CS ZIMBRU SIRET

06.06.18 J:11:00, S:13:00 CSO SIRETUL DOLHASCA - AS MOLDOVA DRĂGUȘENI

06.06.18 J:11:00, S:13:00 AS VICTORIA VATRA MOLDOVIȚEI - ACS ȘOMUZUL PREUTEȘTI

06.06.18 J:11:00, S:13:00 AS RECOLTA FÎNTÎNELE - AS STEJARUL CAJVANA

Programarea meciurilor Liga a V-a:

ET DATA ORA JOC
E14 25.03.18 14.00 AS VIITORUL VEREȘTI – AS RELEUL MIHOVENI

25.03.18 14.00 STĂ – AS STEAUA DUMBRĂVENI

25.03.18 14.00 AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA – AS CFR MOARA

25.03.18 14.00 CS SPORTING BUNEȘTI – AS VOINȚA ZVORIȘTEA

25.03.18 14.00 AS SILVA UDEȘTI – AS CONCORDIA GRĂMEȘTI

25.03.18 14.00 STĂ – AS VIITORUL ARBORE

25.03.18 14.00 AS VIITORUL NEGOSTINA – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI
E15 01.04.18 14.00 AS VIITORUL NEGOSTINA – AS VIITORUL VEREȘTI

01.04.18 14.00 STĂ – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI

01.04.18 14.00 AS VIITORUL ADÂNCATA – AS SILVA UDEȘTI

01.04.18 14.00 AS CONCORDIA GRĂMEȘTI – CS SPORTING BUNEȘTI

01.04.18 14.00 AS VOINȚA ZVORIȘTEA – AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA

01.04.18 14.00 AS CFR MOARA – STĂ

01.04.18 14.00 AS STEAUA DUMBRĂVENI – AS RELEUL MIHOVENI
E16 10.04.18 14.00 AS VIITORUL VEREȘTI – AS STEAUA DUMBRĂVENI

10.04.18 14.00 AS RELEUL MIHOVENI – AS CFR MOARA

10.04.18 14.00 STĂ – AS VOINȚA ZVORIȘTEA

10.04.18 14.00 AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA – AS CONCORDIA GRĂMEȘTI

10.04.18 14.00 CS SPORTING BUNEȘTI – AS VIITORUL ADÂNCATA

10.04.18 14.00 AS SILVA UDEȘTI – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI

10.04.18 14.00 STĂ – AS VIITORUL NEGOSTINA
E17 15.04.18 14.00 AS VIITORUL VEREȘTI – STĂ

15.04.18 14.00 AS VIITORUL NEGOSTINA – AS SILVA UDEȘTI

15.04.18 14.00 AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI – CS SPORTING BUNEȘTI

15.04.18 14.00 AS VIITORUL ADÂNCATA – AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA

15.04.18 14.00 STĂ – AS CONCORDIA GRĂMEȘTI

15.04.18 14.00 AS VOINȚA ZVORIȘTEA – AS RELEUL MIHOVENI

15.04.18 14.00 AS CFR MOARA– AS STEAUA DUMBRĂVENI
E18 22.04.18 14.00 AS VIITORUL VEREȘTI – AS CFR MOARA

22.04.18 14.00 AS STEAUA DUMBRĂVENI – AS VOINȚA ZVORIȘTEA

22.04.18 14.00 AS RELEUL MIHOVENI – AS CONCORDIA GRĂMEȘTI

22.04.18 14.00 STĂ – AS VIITORUL ADÂNCATA

22.04.18 14.00 AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI

22.04.18 14.00 CS SPORTING BUNEȘTI – AS VIITORUL NEGOSTINA

22.04.18 14.00 AS SILVA UDEȘTI – STĂ
E19 29.04.18 14.00 AS SILVA UDEȘTI – AS VIITORUL VEREȘTI

29.04.18 14.00 STĂ – CS SPORTING BUNEȘTI

29.04.18 14.00 AS VIITORUL NEGOSTINA – AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA

29.04.18 14.00 STĂ – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI

29.04.18 14.00 AS VIITORUL ADÂNCATA – AS RELEUL MIHOVENI
29.04.18 14.00 AS CONCORDIA GRĂMEȘTI – AS STEAUA DUMBRĂVENI

29.04.18 14.00 AS VOINȚA ZVORIȘTEA – AS CFR MOARA
E20 06.05.18 14.00 AS VIITORUL VEREȘTI – AS VOINȚA ZVORIȘTEA

06.05.18 14.00 AS CFR MOARA – AS CONCORDIA GRĂMEȘTI

06.05.18 14.00 AS STEAUA DUMBRĂVENI – AS VIITORUL ADÂNCATA

06.05.18 14.00 AS RELEUL MIHOVENI – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI

06.05.18 14.00 STĂ – AS VIITORUL NEGOSTINA

06.05.18 14.00 AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA – STĂ

06.05.18 14.00 CS SPORTING BUNEȘTI – AS SILVA UDEȘTI
E21 13.05.18 14.00 CS SPORTING BUNEȘTI – AS VIITORUL VEREȘTI

13.05.18 14.00 AS SILVA UDEȘTI – AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA

13.05.18 14.00 STĂ – STĂ
13.05.18 14.00 AS VIITORUL NEGOSTINA – AS RELEUL MIHOVENI

13.05.18 14.00 AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI – AS STEAUA DUMBRĂVENI

13.05.18 14.00 AS VIITORUL ADÂNCATA – AS CFR MOARA

13.05.18 14.00 AS CONCORDIA GRĂMEȘTI – AS VOINȚA ZVORIȘTEA
E22 17.05.18 14.00 AS VIITORUL VEREȘTI – AS CONCORDIA GRĂMEȘTI

17.05.18 14.00 AS VOINȚA ZVORIȘTEA – AS VIITORUL ADÂNCATA

17.05.18 14.00 AS CFR MOARA – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI

17.05.18 14.00 AS STEAUA DUMBRĂVENI – AS VIITORUL NEGOSTINA

17.05.18 14.00 AS RELEUL MIHOVENI – STĂ

17.05.18 14.00 STĂ – AS SILVA UDEȘTI

17.05.18 14.00 AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA – CS SPORTING BUNEȘTI
E23 20.05.18 14.00 AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA – AS VIITORUL VEREȘTI

20.05.18 14.00 CS SPORTING BUNEȘTI – STĂ

20.05.18 14.00 AS SILVA UDEȘTI – AS RELEUL MIHOVENI

20.05.18 14.00 STĂ – AS STEAUA DUMBRĂVENI

20.05.18 14.00 AS VIITORUL NEGOSTINA – AS CFR MOARA

20.05.18 14.00 AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI – AS VOINȚA ZVORIȘTEA

20.05.18 14.00 AS VIITORUL ADÂNCATA – AS CONCORDIA GRĂMEȘTI
E24 27.05.18 14.00 AS VIITORUL VEREȘTI – AS VIITORUL ADÂNCATA

27.05.18 14.00 AS CONCORDIA GRĂMEȘTI – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI

27.05.18 14.00 AS VOINȚA ZVORIȘTEA – AS VIITORUL NEGOSTINA

27.05.18 14.00 AS CFR MOARA – STĂ

27.05.18 14.00 AS STEAUA DUMBRĂVENI – AS SILVA UDEȘTI

27.05.18 14.00 AS RELEUL MIHOVENI – CS SPORTING BUNEȘTI

27.05.18 14.00 STĂ – AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA
E25 03.06.18 14.00 STĂ – AS VIITORUL VEREȘTI

03.06.18 14.00 AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA – AS RELEUL MIHOVENI

03.06.18 14.00 CS SPORTING BUNEȘTI – AS STEAUA DUMBRĂVENI

03.06.18 14.00 AS SILVA UDEȘTI – AS CFR MOARA

03.06.18 14.00 STĂ – AS VOINȚA ZVORIȘTEA

03.06.18 14.00 AS VIITORUL NEGOSTINA – AS CONCORDIA GRĂMEȘTI
03.06.18 14.00 AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI – AS VIITORUL ADÂNCATA
E26 10.06.18 14.00 AS VIITORUL VEREȘTI – AS BUCOVINA FRĂTĂUȚII NOI

10.06.18 14.00 AS VIITORUL ADÂNCATA – AS VIITORUL NEGOSTINA

10.06.18 14.00 AS CONCORDIA GRĂMEȘTI – STĂ

10.06.18 14.00 AS VOINȚA ZVORIȘTEA – AS SILVA UDEȘTI

10.06.18 14.00 AS CFR MOARA – CS SPORTING BUNEȘTI

10.06.18 14.00 AS STEAUA DUMBRĂVENI – AS FORESTIERUL FALCĂU-BRODINA

10.06.18 14.00 AS RELEUL MIHOVENI – STĂ

Niciun comentariu

Un produs Blogger.