Acest autoturism Audi pare că a blocat accesul la un buncăr de gunoi de pe strada Aleea Lalelelor din cartierul George Enescu al municipiului Suceava. Cel mai probabil, oamenii care n-au avut acces până la tomberoane au lăsat gunoiul pe parbrizul mașinii.
Nu excludem însă o glumă proastă, o răzbunare pentru ocuparea unui loc de parcare sau o reacție nervoasă a muncitorilor de la salubrizare care nu au acces să ridice gunoiului.
![](https://4.bp.blogspot.com/-EFcStLrRSMQ/XDb-3cASy6I/AAAAAAAApgI/ousN3-7VBhQQNtlJeI0gW4f36Slj7Su1wCLcBGAs/s1600-rw/gunoi-pe-masina.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-fzqMboShgkE/XDcDj4tqjpI/AAAAAAAApgQ/xH2p_lnHbTkqkQE8XCwxQwM9SLNgS64-gCLcBGAs/s1600-rw/masina-gunoi-2.jpg)
Nu excludem însă o glumă proastă, o răzbunare pentru ocuparea unui loc de parcare sau o reacție nervoasă a muncitorilor de la salubrizare care nu au acces să ridice gunoiului.
![](https://4.bp.blogspot.com/-EFcStLrRSMQ/XDb-3cASy6I/AAAAAAAApgI/ousN3-7VBhQQNtlJeI0gW4f36Slj7Su1wCLcBGAs/s1600-rw/gunoi-pe-masina.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-fzqMboShgkE/XDcDj4tqjpI/AAAAAAAApgQ/xH2p_lnHbTkqkQE8XCwxQwM9SLNgS64-gCLcBGAs/s1600-rw/masina-gunoi-2.jpg)
Foto: Liviu Ștefan Nichita, Andrei Focșa