VIDEO Președintele FRF, Răzvan Burleanu, huiduit la scenă deschisă pe Stadionul Areni!

Președintele FRF, Răzvan Burleanu, a avut parte de o primire ostilă la Suceava, acolo unde a asistat la meciul dintre Foresta și Juventus București (1-2).

Imediat după minutul de reculegere, ținut în memoria lui Daniel Prodan, plecat dintre noi la doar 44 de ani, crainicul arenei din Suceava a anunțat prezența în tribune a lui Răzvan Burleanu.

Spectatorii au huiduit copios, iar Burleanu nu a fost menajat nici în timpul meciului. "Demisia, demisia", au scandat fanii suceveni. Astfel, șeful FRF a fost nevoit să părăsească tribuna unde a stat în prima repriză, alături de suporterii Forestei. De altfel, cel mai aprig contestatar al lui Burleanu a fost și evacuat de pe stadion.

La pauză, Burleanu a fost invitat de Dorin Goian, conducătorul gazdelor, într-una dintre lojele arenei din Suceava.