Lista completă a claselor suspendate din școlile din județul Suceava, valabilă la 4 octombrie 2021

Inspectoratul Școlar Județean Suceava a anunțat că activitatea cu prezență fizică a fost suspendată, începând de luni, pentu 14 clase din județul Suceava, după ce 14 elevi și 10 angajați din învățământ au fost dagnosticați cu Covid-19.

Lista completă a grupelor de grădiniță și claselor din învățământul preuniversitar unde activitatea cu prezență fizică a fost suspendată, valabilă la 4 octombrie 2021:


Unitatea de învățământFormațiuni de studiu cu activitate online ca urmare a existenței cazurilor de Covid-19Perioada de funcționare online
1Centrul Școlar de Educație Incluzivă ”Sf. Andrei” Gura Humorului X D 30.09.2021 - 13.10.2021
2Centrul Școlar de Educație Incluzivă Suceava IX A prof. 28.09.2021 - 11.10.2021
3Colegiul ”Al cel Bun” Gura HumoruluiIX A 27.09.2021 - 10.11.2021


IX G 4.10.2021 - 17.10.2021


X E 4.10.2021 - 17.10.2021


XI C 30.09.2021 - 13.10.2021
4Colegiul ”Andronic Motrescu” RădăuțiIX F 24.09.2021 - 7.10.2021


XII C 30.09.2021 - 13.10.2021
5Colegiul ”Vasile Lovinescu” FălticeniIX ind alim 28.09.2021 - 11.10.2021


X hotel 28.09.2021 - 12.10.2021


X mat-info 28.09.2021 - 12.10.2021


X st. Soc 30.09.2021 - 13.10.2021


XI mat-info 24.09.2021 - 7.10.2021


XII st soc 28.09.2021 - 11.10.2021
6Colegiul de Artă ”Ciprian Porumbescu” SuceavaX 23.09.2021 - 6.10.2021


X C 28.09.2021 - 11.10.2021


X D 27.09.2021 - 10.10.2021


XI D 4.10.2021 - 15.10.2021


XII C 27.09.2021 - 10.10.2021
7Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” SuceavaX F 23.09.2021 - 6.10.2021


XI A prof 29.09.2021 - 12.10.2021


XII A 27.09.2021 - 8.10.2021


XII I 1.10.2021 - 14.10.2021
8Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Câmpulung MoldovenescIX A 24.09.2021 - 7.10.2021


X C 22.09.2021 - 5.10.2021


X D 1.10.2021 - 14.10.2021


XI B 27.09.2021 - 10.10.2021


XII A 29.09.2021 - 12.10.2021
9Colegiul Național ”Eudoxiu Hurmuzachi” RădăuțiVI 28.09.2021 - 11.10.2021


XI B 24.09.2021 - 7.10.2021


XI C 4.10.2021 - 17.10.2021
10Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Suceavagrupa mare 24.09.2021 - 7.10.2021


I A 1.10.2021 - 14.10.2021


I B 27.09.2021 - 10.10.2021


III B 30.09.2021 - 13.10.2021


IV B 29.09.2021 - 12.10.2021


preg 22.09.2021 - 5.10.2021


VIII A 27.09.2021 - 10.10.2021


X E 29.09.2021 - 12.10.2021
11Colegiul Național ”Nicu Gane” FălticeniIX A 1.10.2021 - 8.10.2021


XI D 29.09.2021 - 6.10.2021
12Colegiul Național ”Petru Rareș” SuceavaVI B 22.09.2021 - 5.10.2021


X F 22.09.2021 - 5.10.2021


XI A 28.09.2021 - 11.10.2021


XI B 28.09.2021 - 11.10.2021


XII G 22.09.2021 - 5.10.2021
13Colegiul Național ”Ștefan cel Mare” SuceavaVI 30.09.2021 - 13.10.2021


X B 28.09.2021 - 11.10.2021
14Colegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” SuceavaIX C 29.09.2021 - 6.10.2021


IX F 28.09.2021 - 5.10.2021


X E 28.09.2021 - 5.10.2021


X F 28.09.2021 - 5.10.2021


X G 28.09.2021 - 5.10.2021


XI A 28.09.2021 - 5.10.2021


XII D 1.10.2021 - 14.10.2021


XII F 28.09.2021 - 5.10.2021
15Colegiul Silvic ”Bucovina” Câmpulung MoldovenescIX A prof. 27.09.2021 - 8.10.2021


IX C 29.09.2021 - 12.10.2021


X B 27.09.2021 - 8.10.2021


X D 29.09.2021 - 12.10.2021


XII E 27.09.2021 - 8.10.2021
16Colegiul Tehnic ”Alexandru Ioan Cuza” SuceavaIX A 30.09.2021 - 13.10.2021


IX B prof 1.10.2021 - 14.10.2021
17Colegiul Tehnic ”Lațcu Vodă” SiretIX A 28.09.2021 - 11.10.2021


XI A 28.09.2021 - 11.10.2021


XII G 27.09.2021 - 10.10.2021
18Colegiul Tehnic ”Mihai Băcescu” FălticeniIX C 30.09.2021 - 14.10.2021


X B 28.09.2021 - 12.10.2021


X H 23.09.20214 - 7.10.2021


XII A 23.09.2021 - 7.10.2021
19Colegiul Tehnic ”Samuil Isopescu” Suceava X C 22.09.2021 - 5.10.2021
20Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară SuceavaX C 27.09.2021 - 10.10.2021


X D 4.10.2021 - 17.10.2021


X E 28.09.2021 - 11.10.2021


XI C 27.09.2021 - 10.10.2021


XII E 4.10.2021 - 17.10.2021
21Colegiul Tehnic RădăuțiX G 22.09.2021 - 6.10.2021


XI D 27.09.2021 - 11.10.2021


XII B 22.09.2021 - 6.10.2021
22GPP ”Așchiuță” Sucava grupa mică iepurașii 29.09.2021 - 15.10.2021
23GPP ”Gulliver” Suceava/GPP ”A.B.C.” Suceavagrupa mare Voiniceii 23.09.2021 - 06.10.2021
24GPP ”Pinocchio” Fălticeni/GPP ”Licurici” grupa mare fluturații 27.09.2021 - 10.10.2021
25GPP ”Prichindel” Suceava grupa mare ”A” 4.10.2021 - 17.10.2021
26GPP ”Triki Riki” Suceava grupa mică 29.09.2021 - 12.10.2021


IX C 29.09.2021 - 12.10.2021
27Liceul cu Program Sportiv Suceava IX E 28.09.2021 - 11.10.2021


X B 29.09.2021 - 12.10.2021
28Liceul Tehnologic ”Ion Nistor” Vicovu de SusXI D 29.09.2021 - 12.10.2021


XII A 2.10.2021 - 15.10.2021
29Liceul Tehnologic ”Oltea Doamna” Dolhasca VII B 30.09.2021 - 13.10.2021
30Liceul Tehnologic ”Vasile Gherasim” MargineaVII B 29.09.2021 - 12.10.2021


VIII A 4.10.2021 - 17.10.2021
31Liceul Tehnologic Nr. 1 Câmpulung Moldovenesc IX A 29.09.2021 - 12.10.2021
32Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra DorneiIX A 24.09.2021 - 13.10.2021


X A 28.09.2021 - 18.10.2021


XI C 28.09.2021 - 18.10.2021


XII A 29.09.2021 - 19.10.2021
33Școala Gimnazială ”Bogdan Vodă” Câmpulung MoldovenescVIII A 28.09.2021 - 11.10.2021


VIII C 27.09.2021 - 10.10.2021
34Școala Gimnazială ”Bogdan Vodă” RădăuțiII A 24.09.2021 - 7.10.2021


III A 28.09.2021 - 11.10.2021


III B 25.09.2021 - 8.10.2021


IV D 4.10.2021 - 17.10.2021


VI B 23.09.2021 - 6.10.2021


VII A 26.09.2021 - 9.10.2021


VIII B 25.09.2021 - 8.10.2021
35Școala Gimnazială ”Constantin Morariu” Pătrăuțigrup amare B 27.09.2021 - 10.10.2021


VII A 30.09.2021 - 13.10.2021
36Școala Gimnazială ”Dimitrie Cantemir” RădăuțiII B 22.09.2021 - 5.10.2021


V A 29.09.2021 - 13.10.2021


grupa mare 28.09.2021 - 12.10.2021
37Școala Gimnazială ”Dimitrie Gusti” Fundu MoldoveiII 27.09.2021 - 10.10.2021


VII 29.09.2021 - 13.10.2021
38Școala Gimnazială ”Dimitrie Păcurariu” Șcheia/Școala Mihoveni V 27.09.2021 - 7.10.2021
39Școala Gimnazială ”George Voevidca” Câmpulung MoldovenescVIII A 28.09.2021 - 11.10.2021


grupa mijlocie 27.09.2021 - 10.10.2021
40Școala Gimnazială ”Ioan Ciurea” Fălticeni VII B 29.09.2021 - 12.10.2021
41Școala Gimnazială ”Ion Creangă” SuceavaII E 29.09.2021 - 12.10.2021


III E 28.09.2021 - 5.10.2021


VII A 24.09.2021 - 7.10.2021


VII B 29.09.2021 - 12.10.2021


VIII C 28.09.2021 - 5.10.2021
42Școala Gimnazială ”Iulian Vesper” Horodnic de Sus VI 1.10.2021 - 14.10.2021
43Școala Gimnazială ”Luca Arbure” ArboreIV 28.09.2021 - 11.10.2021


III 30.09.2021 - 13.10.2021
44Școala Gimnazială ”Maria Cantacuzino” Horodniceni cl. pregătitoare 4.10.2021 - 17.10.2021


V A 23.09.2021 - 06.10.2021
45Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” RădăuțiVI B 28.09.2021 - 11.10.2021


VIII A 23.09.2021 - 06.10.2021


VIII B 25.09.2021 - 8.10.2021
46Școala Gimnazială ”Mihai Halunga” Hănțești VIII B 29.09.2021 - 13.10.2021
47Școala Gimnazială ”Mihail Sadoveanu” FălticeniIII SBS 30.09.2021 - 13.10.2021


VI C 27.09.2021 - 11.10.2021


VII A 29.09.2021 - 12.10.2021


VIII B 30.09.2021 - 13.10.2021
48Școala Gimnazială ”Miron Costin” SuceavaVII E 4.10.2021 - 17.10.2021


VIII A 28.09.2021 - 11.10.2021


VIII B 29.09.2021 - 12.10.2021
49Școala Gimnazială ”Nicolae Stoleru” Baiacl 30.09.2021 - 13.10.2021


cl 30.09.2021 - 13.10.2021


cl 30.09.2021 - 13.10.2021
50Școala Gimnazială ”Pahomie C. Vasiliu” Grămești VII 1.10.2021 - 14.10.2021
51Școala Gimnazială ”Petru Comarnescu” Gura Humorului VI B 30.09.2021 - 11.10.2021
52Școala Gimnazială ”Regina Elisabeta” VI A 28.09.2021 - 11.10.2021
53Școala Gimnazială Bălcăuți VI 29.09.2021 - 10.10.2021
54Școala Gimnazială Bosanci VIII B 4.10.2021 - 17.10.2021
55Școala Gimnazială Dorna Arini V 23.09.2021 - 6.10.2021
56Școala Gimnazială Moara Nică VI 29.09.2021 - 15.10.2021
57Școala Gimnazială Nr. 1 Iaslovăț IV 22.09.2021 - 05.10.2021
58Școala Gimnazială Nr. 1 SuceavaIII C 1.10.2021 - 14.10.2021


V D 4.10.2021 - 17.10.2021


VI A 4.10.2021 - 17.10.2021


VI B 23.09.2021 - 6.10.2021


VII A 30.09.2021 - 13.10.2021


VII B 28.09.2021 - 12.10.2021


VIII B 22.09.2021 - 5.10.2021


VIII C 27.09.2021 - 11.10.2021
59Școala Gimnazială Nr. 10 SuceavaVI A 27.09.2021 - 10.10.2021


VI C 29.09.2021 - 12.10.2021


VI D 27.09.2021 - 10.10.2021


VII A 28.09.2021 - 11.10.2021
60Școala Gimnazială Nr. 3 SuceavaI D 29.09.2021 - 12.10.2021


V A 1.10.2021 - 14.10.2021


V D 29.09.2021 - 12.10.2021


V E 28.09.2021 - 11.10.2021


VI E 1.10.2021 - 14.10.2021
61Școala Gimnazială Nr. 4 SuceavaV A 28.09.2021 - 11.10.2021


VI B 30.09.2021 - 13.10.2021
62Școala Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei VI A 28.09.2021 - 9.10.2021
63Școala Gimnazială Nr. 8 Suceavacl. pregătitoare 23.09.2021 - 6.10.2021


VII B 27.09.2021 - 10.10.2021


VIII B 24.09.2021 - 7.10.2021
64Școala Gimnazială Oniceni VIII 23.09.2021 - 6.10.2021
65Școala Gimnazială PojorâtaIII 29.09.2021 - 12.10.2021


grupa mică 28.09.2021 - 11.10.2021


grupa mijlocie 28.09.2021 - 11.10.2021
66Școala Gimnazială Preutești/Școala Gimnazială Leucușești VII 30.09.2021 - 13.10.2021
67Școala Gimnazială Todirești/GPN Todirești grupa combinata 22.09.2021 - 5.10.2021
68Seminarul Teologic Liceal Ortodox ”Mitropolitul Dosoftei” Suceava XI 30.09.2021 - 13.10.2021
 

Niciun comentariu

Un produs Blogger.