IȘJ Suceava: Rata de vaccinare a personalului în unitățile de învățământ din județul Suceava la 17 decembrie 2021

Inspectoratul Școlar Județean Suceava a publicat situația persoalului vaccinat în unitățile de învățământ din județul Suceava, actualizată la data de 17 decembrie 2021.

Unitate de învățământ Rată vaccinare
personal (%)
Adâncata Școala Gimnazială „Ioan Băncescu” Adâncata 25.00
Adâncata Școala Primară Călugăreni 33.00
Adâncata Grădinița Cu Program Normal Adâncata 0.00
Adâncata Grădinița Cu Program Normal Fetești 0.00
Adâncata Școala Primară Fetești 33.33
Adâncata Grădinița Cu Program Normal Călugăreni 0.00
Arbore Școala Gimnazială „Luca Arbure” Arbore 39.47
Arbore Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Clit 50.00
Arbore Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Arbore 60.00
Arbore Școala Primară Arbore 18.18
Arbore Școala Gimnazială Nr. 2 Arbore 36.84
Arbore Grădinița Cu Program Normal Bodnăreni 0.00
Arbore Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Arbore 0.00
Arbore Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Clit 0.00
Arbore Școala Gimnazială Clit 20.00
Arbore Școala Primară Bodnăreni 50.00
Arbore Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Arbore 33.33
Baia Școala Gimnazială „Nicolae Stoleru” Baia 58.06
Baia Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Baia 62.50
Baia Școala Gimnazială Nr. 2 Baia 53.33
Baia Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Baia 33.33
Baia Școala Gimnazială Nr. 3 Baia 30.00
Baia Școala Gimnazială Bogata 30.77
Baia Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Baia 50.00
Baia Grădinița Cu Program Normal Bogata 33.33
Bălăceana Școala Gimnazială Bălăceana 68.75
Bălăceana Grădinița Cu Program Normal Bălăceana 50.00
Bălcăuţi Școala Gimnazială Bălcăuți 42.10
Bălcăuţi Școala Primară Gropeni 100.00
Bălcăuţi Grădinița Cu Program Normal Gropeni 0.00
Bălcăuţi Grădinița Cu Program Normal Bălcăuți 66.66
Bălcăuţi Școala Gimnazială Negostina 75.00
Bălcăuţi Grădinița Cu Program Normal Negostina 66.66
Berchişeşti Școala Gimnazială Berchișești 43.33
Berchişeşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Berchișești 66.66
Berchişeşti Grădinița Cu Program Normal Corlata 0.00
Berchişeşti Școala Primară Corlata 50.00
Berchişeşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Berchișești 25.00
Bilca Școala Gimnazială „George Tofan” Bilca 60.00
Bilca Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Bilca 100.00
Bilca Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Bilca 100.00
Bilca Școala Primară Nr. 1 Bilca 100.00
Bilca Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Bilca 100.00
Bogdăneşti Școala Gimnazială Nr. 1 Bogdănești 71.42
Bogdăneşti Școala Gimnazială Nr. 2 Bogdănești 62.50
Bogdăneşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Bogdănești 0.00
Bogdăneşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Bogdănești 100.00
Bogdăneşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Bogdănești 100.00
Boroaia Școala Gimnazială „Vasile Tomegea” Boroaia 50.00
Boroaia Grădinița Cu Program Normal Giulești 0.00
Boroaia Școala Primară Giulești 50.00
Boroaia Școala Primară Săcuța 0.00
Boroaia Școala Primară Boroaia 0.00
Boroaia Școala Gimnazială Moișa 42.85
Boroaia Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Boroaia 0.00
Boroaia Grădinița Cu Program Normal Moișa 0.00
Boroaia Grădinița Cu Program Normal Săcuța 0.00
Boroaia Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Boroaia 0.00
Bosanci Școala Gimnazială Bosanci 64.00
Bosanci Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Bosanci 50.00
Bosanci Școala Primară Cumpărătura 0.00
Bosanci Grădinița Cu Program Normal „Căsuța Din Povești"
Bosanci
40.00
Bosanci Școala Primară Bosanci 80.00
Bosanci Grădinița Cu Program Normal Cumpărătura 0.00
Botoşana Școala Gimnazială Botoșana 50.00
Botoşana Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Botoșana 0.00
Botoşana Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Botoșana 100.00
Botoşana Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Botoșana 0.00
Breaza Școala Gimnazială Breaza 61.11
Breaza Grădinița Cu Program Normal Breaza De Sus 100.00
Breaza Grădinița Cu Program Normal Pârâu Brezei 100.00
Breaza Grădinița Cu Program Normal Breaza 100.00
Brodina Școala Gimnazială Brodina 30.00
Brodina Școala Primară Sadău 33.33
Brodina Grădinița Cu Program Normal Sadău 0.00
Brodina Grădinița Cu Program Normal Falcău 25.00
Brodina Grădinița Cu Program Normal Brodina 50.00
Brodina Școala Primară Brodina De Jos 16.66
Brodina Grădinița Cu Program Normal Brodina De Jos 0.00
Brodina Școala Gimnazială Falcău 10,52
Broşteni Liceul Tehnologic „Nicolai Nanu” Broșteni 62.79
Broşteni Grădinița Cu Program Normal Broșteni 33.33
Broşteni Grădinița Cu Program Normal Holda 0.00
Broşteni Școala Primară Dârmoxa 0.00
Broşteni Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Cotârgași 50.00
Broşteni Școala Gimnazială „Ion Teodorescu” Cotârgași 42.85
Broşteni Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Cotârgași 50.00
Broşteni Grădinița Cu Program Prelungit Broșteni 42.85
Buneşti Școala Gimnazială „Artur Gorovei” Bunești 66.66
Buneşti Grădinița Cu Program Normal Uncești 100.00
Buneşti Școala Primară Uncești 66.66
Buneşti Grădinița Cu Program Normal Bunești 0.00
Buneşti Grădinița Cu Program Normal Podeni 50.00
Burla Școala Gimnazială Burla 25.77
Burla Grădinița Cu Program Normal Burla 25.00
Cacica Școala Gimnazială Pârteștii De Sus 46.20
Cacica Școala Gimnazială Cacica 53.00
Cacica Grădinița Cu Program Normal Cacica 100.00
Cacica Grădinița Cu Program Normal Pârteștii De Sus 66.66
Cacica Școala Gimnazială „Henryk Sienkiewicz” Solonețu
Nou
60.00
Cacica Grădinița Cu Program Normal Solonețu Nou 0.00
Cajvana Grădinița Cu Program Normal „Stejărelul” Cajvana55.55
Cajvana Liceul Tehnologic „Ștefan Cel Mare” Cajvana 63.48
Calafindeşti Școala Gimnazială Calafindești 64.00
Calafindeşti Grădinița Cu Program Normal Calafindești 69.00
Calafindeşti Școala Primară Botoșenița Mare 66.00
Câmpulung
Moldovenesc
Centrul De Studii „Ștefan Cel Mare Și Sfânt -
Bucovina” Câmpulung Moldovenesc
71.87
Câmpulung
Moldovenesc
Clubul Copiilor Câmpulung Moldovenesc 78.00
Câmpulung
Moldovenesc
Colegiul Național „Dragoș Vodă” Câmpulung
Moldovenesc
43.40
Câmpulung
Moldovenesc
Colegiul Național Militar „Ștefan Cel Mare"
Câmpulung Moldovenesc
70.59
Câmpulung
Moldovenesc
Colegiul Silvic „Bucovina” Câmpulung Moldovenesc 69.52
Câmpulung
Moldovenesc
Liceul Tehnologic Nr. 1 Câmpulung Moldovenesc 61.11
Câmpulung
Moldovenesc
Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Piticilor"
Câmpulung Moldovenesc
66.60
Câmpulung
Moldovenesc
Grădinița Cu Program Prelungit Nr. 2 Câmpulung
Moldovenesc
28.57
Câmpulung
Moldovenesc
Școala Gimnazială „Bogdan Vodă” Câmpulung
Moldovenesc
74.50
Câmpulung
Moldovenesc
Școala Gimnazială „George Voevidca” Câmpulung
Moldovenesc
70.37
Câmpulung
Moldovenesc
Grădinița Cu Program Normal Nr. 5 Câmpulung
Moldovenesc
75.00
Câmpulung
Moldovenesc
Grădinița Cu Program Normal „Valea Seaca"
Câmpulung Moldovenesc
66.66
Câmpulung
Moldovenesc
Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Câmpulung
Moldovenesc
60.00
Câmpulung
Moldovenesc
Grădinița Cu Program Normal „Floare De Colț"
Câmpulung Moldovenesc
100.00
Câmpulung
Moldovenesc
Școala Gimnazială „Teodor V. Ștefanelli"
Câmpulung Moldovenesc
61.11
Câmpulung
Moldovenesc
Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Câmpulung
Moldovenesc
66.66
Câmpulung
Moldovenesc
Școala Profesională Specială Câmpulung
Moldovenesc
51.00
Capu Câmpului Școala Gimnazială „Ion Barbir” Capu Câmpului 69.23
Capu Câmpului Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Capu Câmpului 66.66
Cârlibaba Școala Gimnazială „Ștefan Cel Mare” Cârlibaba 63.00
Cârlibaba Grădinița Cu Program Normal Cârlibaba 50.00
Ciocăneşti Școala Gimnazială Ciocănești 60.00
Ciocăneşti Grădinița Cu Program Normal Ciocănești 100.00
Ciprian
Porumbescu
Școala Gimnazială Ciprian Porumbescu 63.63
Ciprian
Porumbescu
Grădinița Cu Program Normal Ciprian Porumbescu 25.00
Comăneşti Școala Gimnazială „Vornicu Simion Tăutu"
Comănești
38.46
Comăneşti Grădinița Cu Program Normal Humoreni 100.00
Comăneşti Grădinița Cu Program Normal Comănești 0.00
Comăneşti Școala Gimnazială Humoreni 35.71
Cornu Luncii Școala Gimnazială „Constantin Blănaru” Cornu
Luncii
58.33
Cornu Luncii Școala Primară „Ioan Grosaru” Păiseni 66.66
Cornu LunciiGrădinița Cu Program Normal „Ioan Grosaru"
Păiseni
0.00
Cornu Luncii Școala Gimnazială „Ieremia Valahul” Sasca Mare 29.41
Cornu Luncii Grădinița Cu Program Normal „Constantin
Blănaru” Cornu Luncii
66.66
Cornu LunciiGrădinița Cu Program Normal „Ieremia Valahul"
Sasca Mare
0.00
Cornu Luncii Școala Gimnazială Băișești 72.72
Cornu Luncii Școala Primară Dumbrava 85.71
Cornu Luncii Grădinița Cu Program Normal Dumbrava 0.00
Cornu Luncii Școala Primară Brăiești 66.67
Cornu Luncii Grădinița Cu Program Normal Băișești 50.00
Cornu Luncii Grădinița Cu Program Normal Brăiești 0.00
Coşna Școala Gimnazială Coșna 31.25
Coşna Grădinița Cu Program Normal Coșna 33.33
Crucea Școala Gimnazială Crucea 52.94
Crucea Grădinița Cu Program Normal Crucea 50.00
Crucea Grădinița Cu Program Normal Cojoci 0.00
Dărmănești Școala Gimnazială Măriței 68.18
Dărmănești Grădinița Cu Program Normal Măriței 33.33
Dărmănești Grădinița Cu Program Normal Dărmănești 75.00
Dărmănești Grădinița Cu Program Normal Dănila 0.00
Dărmănești Școala Gimnazială Dărmănești 66.66
Dărmănești Grădinița Cu Program Normal Călinești Enache 100.00
Dărmănești Școala Gimnazială Dănila 62.50
Dărmănești Școala Gimnazială Călinești Enache 68.75
Dolhasca Liceul Tehnologic „Oltea Doamna” Dolhasca 63.24
Dolhasca Grădinița Cu Program Normal Dolhasca 100.00
Dolhasca Școala Gimnazială Budeni 70.58
Dolhasca Școala Gimnazială „Petru Rareș” Probota 30.76
Dolhasca Școala Primară Siliștea 66.60
Dolhasca Grădinița Cu Program Normal Budeni 100.00
Dolhasca Grădinița Cu Program Normal Siliștea Nouă 100.00
Dolhasca Grădinița Cu Program Normal Poienari 100.00
Dolhasca Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Probota 50.00
Dolhasca Școala Primară Poienari 100.00
Dolhasca Școala Gimnazială Gulia 36.66
Dolhasca Grădinița Cu Program Normal Gulia 20.00
Dolheşti Școala Gimnazială „Hatmanul Șendrea” Dolheștii
Mari
61.11
DolheştiGrădinița Cu Program Normal Dolheștii Mari 66.66
DolheştiȘcoala Gimnazială Dolheștii Mici 62.50
Dolheşti Grădinița Cu Program Normal Valea Bourei 0.00
DolheştiȘcoala Primară Valea Bourei 40.00
Dolheşti Grădinița Cu Program Normal Dolheștii Mici 100.00
Dorna
Candrenilor
Liceul Tehnologic Dorna Candrenilor 69.09
Dorna
Candrenilor
Grădinița Cu Program Normal Poiana Negrii 0.00
Dorna
Candrenilor
Școala Gimnazială Poiana Negrii 61.90
Dorna
Candrenilor
Grădinița Cu Program Prelungit Dorna
Candrenilor
50.00
Dorna-Arini Școala Gimnazială Dorna Arini 65.38
Dorna-Arini Grădinița Cu Program Prelungit Rusca 66.00
Dorna-Arini Grădinița Cu Program Normal Dorna Arini 66.00
Dorneşti Școala Gimnazială Dornești 67.64
Dorneşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Dornești 80.00
Drăgoieşti Școala Gimnazială Drăgoiești 63.63
Drăgoieşti Grădinița Cu Program Normal Măzănăești 100.00
Drăgoieşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Drăgoiești 25.00
Drăgoieşti Școala Primară Măzănăești 83.33
Drăguşeni Școala Gimnazială „Luca Gavril” Drăgușeni 40.90
Drăguşeni Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Drăgușeni 100.00
Drăguşeni Grădinița Cu Program Normal Broșteni 50.00
Drăguşeni Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Drăgușeni 0.00
Dumbrăveni Grădinița Cu Program Normal „Dumbrava
Minunată” Dumbrăveni
46.00
Dumbrăveni Grădinița Cu Program Normal Sălăgeni 0.00
Dumbrăveni Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Dumbrăveni 33.00
Dumbrăveni Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Dumbrăveni 33.00
Dumbrăveni Liceul Tehnologic „Mihai Eminescu” Dumbrăveni 63.36
Dumbrăveni Școala Primară Nr. 2 Dumbrăveni 50.00
Dumbrăveni Școala Primară Nr. 1 Dumbrăveni 33.33
Dumbrăveni Școala Primară Sălăgeni 66.66
Fălticeni Clubul Copiilor Fălticeni 83.33
Fălticeni Colegiul „Vasile Lovinescu” Fălticeni 63.91
Fălticeni Colegiul Național „Nicu Gane” Fălticeni 80.60
Fălticeni Colegiul Tehnic „Mihai Băcescu” Fălticeni 61.34
Fălticeni Grădinița Cu Program Normal „Voinicelul"
Fălticeni
66.67
Fălticeni Grădinița Cu Program Normal „Scufița Roșie"
Fălticeni
42.86
Fălticeni Grădinița Cu Program Normal „Alice” Fălticeni 33.33
Fălticeni Grădinița Cu Program Normal „Lizuca” Fălticeni 0.00
Fălticeni Grădinița Cu Program Prelungit „Pinocchio"
Fălticeni
61.90
Fălticeni Grădinița Cu Program Prelungit „Dumbrava
Minunată” Fălticeni
44.44
Fălticeni Grădinița Cu Program Prelungit „Licurici” Fălticeni 75.00
Fălticeni Grădinița Specială Fălticeni 48.53
Fălticeni Școala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” Fălticeni 61.90
Fălticeni Școala Gimnazială „Ioan Ciurea” Fălticeni 72.50
Fălticeni Școala Gimnazială „Ion Irimescu” Fălticeni 63.79
Fălticeni Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Fălticeni 66.66
Fălticeni Școala Postliceală F.E.G. Education Fălticeni 62.50
Fălticeni Școala Postliceală Sanitară „Centrul De Studii
European” Fălticeni
86.00
Fântâna Mare Școala Gimnazială „Ion Muceleanu” Fântâna Mare 52.63
Fântâna Mare Grădinița Cu Program Normal Cotu Băii 0.00
Fântâna Mare Grădinița Cu Program Normal Fântâna Mare 50.00
Fântânele Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Bănești 35.71
Fântânele Grădinița Cu Program Normal Stamate 0.00
Fântânele Grădinița Cu Program Normal Fântânele 66.66
Fântânele Școala Gimnazială Fântânele 41.66
Fântânele Grădinița Cu Program Normal Bănești 0.00
Fântânele Școala Primară Nr. 1 Stamate 71.42
Fântânele Școala Primară Nr. 2 Stamate 66.66
Forăști Școala Gimnazială Oniceni 72.72
Forăști Grădinița Cu Program Normal Ruși 50.00
Forăști Școala Primară Boura 80.00
Forăști Grădinița Cu Program Normal Țolești 100.00
Forăști Grădinița Cu Program Normal Manolea 100.00
Forăști Grădinița Cu Program Normal Forăști 0.00
Forăști Școala Gimnazială Manolea 50.00
Forăști Școala Primară Forăști 40.00
Forăști Grădinița Cu Program Normal „Învățător Costică
Nitu” Oniceni
100.00
Forăști Grădinița Cu Program Normal Boura 0.00
Frasin Școala Gimnazială Bucșoaia 27.27
Frasin Grădinița Cu Program Normal Bucșoaia 0.00
Frasin Grădinița Cu Program Normal Doroteia 50.00
Frasin Școala Gimnazială „Prof. Nicolae Ignat” Doroteia 31.58
Frasin Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Frasin 66.66
Frasin Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Frasin 66.66
Frasin Grădinița Cu Program Normal Plutonița 33.33
Frasin Școala Gimnazială Frasin 33.33
Frătăuţii Noi Școala Gimnazială „Iraclie Porumbescu” Frătăuții
Noi
55.50
Frătăuţii Noi Școala Gimnazială Nr. 2 Frătăuții Noi 52.00
Frătăuţii Noi Școala Gimnazială „Samuil Isopescul” Costișa 61.53
Frătăuţii Noi Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Frătăuții Noi 25.00
Frătăuţii Noi Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Costișa 33.00
Frătăuţii Noi Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Costișa 50.00
Frătăuţii Noi Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Frătăuții Noi 33.00
Frătăuţii Noi Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Frătăuții Noi 33.00
Frătăuţii Vechi Școala Gimnazială Frătăuții Vechi 60.00
Frătăuţii Vechi Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Frătăuții Vechi 66.66
Frătăuţii Vechi Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Frătăuții Vechi 66.66
Frătăuţii Vechi Școala Primară „Liviu V. Ionesi” Frătăuții Vechi 60.00
Frătăuţii Vechi Școala Gimnazială „Ion Pintilie” Măneuți 38.09
Frătăuţii Vechi Grădinița Cu Program Normal Măneuți 75.00
Frumosu Școala Gimnazială „Ion Șuhane” Frumosu 56.00
Frumosu Grădinița Cu Program Normal Deia 0.00
Frumosu Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Frumosu 0.00
Frumosu Școala Primară Frumosu 33.33
Frumosu Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Frumosu 33.33
Fundu
Moldovei
Școala Gimnazială „Dimitrie Gusti” Fundu Moldovei 68.00
Fundu
Moldovei
Școala Gimnazială „Traian Popovici” Colacu 68.42
Fundu
Moldovei
Grădinița Cu Program Normal Colacu 66.66
Fundu
Moldovei
Grădinița Cu Program Normal Fundu Moldovei 66.66
Gălăneşti Școala Gimnazială „Samson Bodnărescu” Gălănești 60.00
Gălăneşti Grădinița Cu Program Normal Gălănești 100.00
Gălăneşti Grădinița Cu Program Normal Hurjuieni 100.00
Gălăneşti Școala Primară Hurjuieni 60.00
Grămeşti Școala Gimnazială „Pahomie C. Vasiliu” Grămești 60.00
Grămeşti Școala Primară Bălinești 60.00
Grămeşti Grădinița Cu Program Normal Bălinești 66.66
Grămeşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Grămești 66.60
Grăniceşti Școala Gimnazială „Mihail Sadoveanu” Grănicești 46.42
Grăniceşti Grădinița Cu Program Normal Slobozia Sucevei 0.00
Grăniceşti Grădinița Cu Program Normal Gura Solcii 0.00
Grăniceşti Grădinița Cu Program Normal Dumbrava 0.00
Grăniceşti Școala Primară Dumbrava 33.00
Grăniceşti Școala Gimnazială Gura Solcii 37.00
Grăniceşti Școala Primară Slobozia Sucevei 17.00
Grăniceşti Grădinița Cu Program Normal Grănicești 20.00
Grăniceşti Școala Primară Iacobești 75.00
Grăniceşti Grădinița Cu Program Normal Iacobești 50.00
Grăniceşti Grădinița Cu Program Normal Românești 0.00
Grăniceşti Școala Gimnazială Românești 38.88
Gura
Humorului
Centrul Școlar De Educație Incluzivă „Sf. Andrei"
Gura Humorului
51.88
Gura
Humorului
Clubul Copiilor Gura Humorului 92.30
Gura
Humorului
Clubul Sportiv Școlar Gura Humorului 62.50
Gura
Humorului
Colegiul „Alexandru Cel Bun” Gura Humorului 75.00
Gura
Humorului
Grădinița „Paradisul Piticilor” Gura Humorului 69.28
Gura
Humorului
Grădinița Cu Program Normal „Lumea Copilăriei"
Gura Humorului
50.00
Gura
Humorului
Grădinița Cu Program Normal „Pinochio” Gura
Humorului
0.00
Gura
Humorului
Grădinița Cu Program Prelungit „Căsuța Piticilor"
Gura Humorului
52.94
Gura
Humorului
Școala Gimnazială „Petru Comarnescu” Gura
Humorului
51.61
Gura
Humorului
Școala Gimnazială „Teodor Balan” Gura Humorului 65.12
Gura
Humorului
Școala Gimnazială Nr. 1 Gura Humorului 46.15
Gura
Humorului
Școala Primară Boureni 0.00
Gura
Humorului
Grădinița Cu Program Normal Boureni 0.00
Gura
Humorului
Grădinița Cu Program Normal Voroneț 0.00
Hănţeşti Școala Gimnazială „Mihai Halunga” Hănțești 73.07
Hănţeşti Școala Primară Berești 66.66
Hănţeşti Grădinița Cu Program Normal Hănțești 75.00
Hănţeşti Școala Primară Hănțești Vale 62.50
Hănţeşti Grădinița Cu Program Normal Hănțești Vale 62.50
Hănţeşti Grădinița Cu Program Normal Berești 66.66
Hârtop Școala Gimnazială Hârtop 36.84
Hârtop Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Hârtop 0.00
Hârtop Școala Primară Hârtop 0.00
Hârtop Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Hârtop 40.00
Horodnic De
Jos
Școala Gimnazială „I.G.Sbiera” Horodnic De Jos 50.00
Horodnic De
Jos
Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Horodnic De Jos 100.00
Horodnic De
Sus
Școala Gimnazială „Iulian Vesper” Horodnic De Sus 60.00
Horodnic De
Sus
Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Horodnic De Sus 66.66
Horodnic De
Sus
Școala Gimnazială Nr. 2 Horodnic De Sus 50.00
Horodnic De
Sus
Școala Gimnazială Nr. 3 Horodnic De Sus 45.45
Horodnic De
Sus
Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Horodnic De Sus 100.00
Horodnic De
Sus
Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Horodnic De Sus 100.00
Horodniceni Școala Gimnazială „Maria Cantacuzino”
Horodniceni
45.00
Horodniceni Școala Primară Brădățel 100.00
Horodniceni Grădinița Cu Program Normal Horodniceni 0.00
HorodniceniGrădinița Cu Program Normal Mihăiești 0.00
Horodniceni Grădinița Cu Program Normal Brădățel 100.00
Horodniceni Școala Gimnazială Mihăiești 45.45
Horodniceni Grădinița Cu Program Normal Botești 0.00
Iacobeni Școala Gimnazială „Liviu Suhar” Iacobeni 50.00
Iacobeni Grădinița Cu Program Normal Cărăuși 0.00
Iacobeni Grădinița Cu Program Prelungit Iacobeni 100.00
Iaslovăţ Școala Gimnazială Nr. 1 Iaslovăț 22.22
Iaslovăţ Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Iaslovăț 40.00
Iaslovăţ Școala Gimnazială Nr. 2 Iaslovăț 15.00
Iaslovăţ Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Iaslovăț 0.00
Ilişeşti Școala Gimnazială „Simion Florea Marian” Ilișești 71.42
Ilişeşti Grădinița Cu Program Normal Ilișești 50.00
Ilişeşti Grădinița Cu Program Normal Brașca 100.00
Ipoteşti Școala Gimnazială Ipotești 41.00
Ipoteşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Ipotești 0.00
Ipoteşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Ipotești 33.00
Ipoteşti Școala Primară Ipotești 66.00
Ipoteşti Grădinița Cu Program Normal Tișăuți 50.00
Izvoarele
Sucevei
Școala Gimnazială „Ion Aflorei” Izvoarele Sucevei 20.00
Izvoarele
Sucevei
Școala Primară Salaș 50.00
Izvoarele
Sucevei
Școala Primară Bobeica 0.00
Izvoarele
Sucevei
Grădinița Cu Program Normal Bobeica 0.00
Izvoarele
Sucevei
Grădinița Cu Program Normal Brodina De Sus 0.00
Izvoarele
Sucevei
Școala Primară Cununa 0.00
Izvoarele
Sucevei
Grădinița Cu Program Normal Izvoarele Sucevei 0.00
Izvoarele
Sucevei
Școala Primară Buc 0.00
Izvoarele
Sucevei
Școala Primară Ploscii 0.00
Izvoarele
Sucevei
Școala Gimnazială Brodina De Sus 30.76
Liteni Liceul Tehnologic „Iorgu Vîrnav Liteanu” Liteni 62.50
Liteni Grădinița Cu Program Normal Corni 0.00
Liteni Școala Gimnazială Siliștea 44.00
Liteni Grădinița Cu Program Normal Liteni 80.00
Liteni Grădinița Cu Program Normal Roșcani 50.00
Liteni Școala Gimnazială Corni 33.00
Liteni Grădinița Cu Program Normal Siliștea 100.00
Liteni Școala Gimnazială Roșcani 50.00
Liteni Școala Gimnazială Rotunda 41.40
Liteni Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Rotunda 0.00
Liteni Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Rotunda 100.00
Liteni Școala Primară Rotunda 40.00
Mălini Școala Gimnazială „Nicolae Labiș” Mălini 43.24
Mălini Școala Primară Nr. 1 Văleni 60.00
Mălini Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Văleni 100.00
Mălini Școala Gimnazială Poiana Mărului 56.52
Mălini Grădinița Cu Program Normal Pâraie 0.00
Mălini Școala Gimnazială Nr. 2 Mălini 60.00
Mălini Grădinița Cu Program Normal Poiana Mărului 0.00
Mălini Școala Gimnazială Pâraie 20.00
Mălini Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Mălini 50.00
Mălini Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Mălini 0.00
Mănăstirea
Humorului
Școala Gimnazială „Krystyna Bochenek” Poiana
Micului
68.42
Mănăstirea
Humorului
Grădinița Cu Program Normal Mănăstirea
Humorului
50.00
Mănăstirea
Humorului
Grădinița Cu Program Normal „Krystina Bochenek"
Poiana Micului
100.00
Marginea Grădinița Cu Program Prelungit Marginea 50.00
Marginea Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Marginea 36.00
Marginea Liceul Tehnologic „Vasile Gherasim” Marginea 51.66
Marginea Școala Gimnazială Nr. 2 Marginea 61.54
Marginea Școala Gimnazială Nr. 3 Marginea 44.00
Marginea Gradinita Cu Program Normal Nr. 3 Marginea 57.14
Milişăuţi Școala Gimnazială Milișăuți 50.00
Milişăuţi Școala Gimnazială Bădeuți 58.82
Milişăuţi Grădinița Cu Program Normal Milișăuți 0.00
Milişăuţi Grădinița Cu Program Normal Bădeuți 100.00
Mitocu
Dragomirnei
Școala Gimnazială Mitocu Dragomirnei 84.84
Mitocu
Dragomirnei
Grădinița Cu Program Normal Mitocași 0.00
Mitocu
Dragomirnei
Școala Primară „Ion Creangă” Mitocași 100.00
Mitocu
Dragomirnei
Grădinița Cu Program Normal Mitocu Dragomirnei 80.00
Mitocu
Dragomirnei
Școala Primară Lipoveni 83.33
Moara Școala Gimnazială Moara Nică 76.00
Moara Grădinița Cu Program Normal Moara Carp 0.00
Moara Școala Gimnazială Moara Carp 71.42
Moara Școala Gimnazială Liteni 71.42
Moara Grădinița Cu Program Normal Moara Nică 66.66
Moara Grădinița Cu Program Normal Liteni 100.00
Moldova
Suliţa
Școala Gimnazială Moldova Sulița 21.50
Moldova
Suliţa
Grădinița Cu Program Normal Benia 0.00
Moldova
Suliţa
Grădinița Cu Program Normal Moldova Sulița 50.00
Moldova
Suliţa
Școala Primară Benia 0.00
Moldoviţa Liceul Tehnologic „Vasile Cocea” Moldovița 59.57
Moldoviţa Grădinița Cu Program Normal Putna Secrieș 0.00
Moldoviţa Școala Gimnazială Argel 31.25
Moldoviţa Grădinița Cu Program Normal Moldovița 33.33
Moldoviţa Grădinița Cu Program Normal Km 11 Argel 0.00
Mușenița Școala Gimnazială Baineț 52.94
Mușenița Grădinița Cu Program Normal Vășcăuți 0.00
Mușenița Grădinița Cu Program Normal Baineț 100.00
Mușenița Școala Primară Vășcăuți 33.33
Ostra Școala Gimnazială Ostra 77.78
Ostra Grădinița Cu Program Normal Ostra 75.00
Păltinoasa Școala Gimnazială Păltinoasa 33.33
Păltinoasa Grădinița Cu Program Normal Păltinoasa 33.33
Păltinoasa Școala Gimnazială „Bogdan Vodă” Capu Codrului 20.00
Păltinoasa Școala Primară Țîmpoceni 0.00
Păltinoasa Grădinița Cu Program Normal Capu Codrului 100.00
Păltinoasa Grădinița Cu Program Normal Țîmpoceni 0.00
Panaci Școala Gimnazială Panaci 56.00
Panaci Școala Primară Glodu 60.00
Panaci Școala Primară Coverca 66.00
Panaci Grădinița Cu Program Normal Panaci 0.00
Panaci Grădinița Cu Program Normal Glodu 0.00
Pârteştii De Jos Liceul Tehnologic „Nicanor Moroșan” Pârtestii De
Jos
35.56
Pârteştii De Jos Grădinița Cu Program Normal Pârteștii De Jos 100.00
Pârteştii De Jos Grădinița Cu Program Normal Deleni 0.00
Pârteştii De Jos Grădinița Cu Program Normal Rodina 0.00
Pârteştii De Jos Școala Primară Rodina 25.00
Pătrăuţi Școala Gimnazială „Constantin Morariu” Pătrăuți 65.21
Pătrăuţi Grădinița Cu Program Normal Pătrăuți 55.55
Poiana Stampei Școala Gimnazială Poiana Stampei 42.00
Poiana Stampei Școala Primară Dornișoara 50.00
Poiana Stampei Grădinița Cu Program Normal Dornișoara 50.00
Poiana Stampei Grădinița Cu Program Normal Podu Coșnei 50.00
Poiana Stampei Grădinița Cu Program Prelungit Poiana Stampei 20.00
Poieni-Solca Școala Gimnazială Poieni Solca 62.50
Poieni-Solca Grădinița Cu Program Normal Poieni Solca 50.00
Pojorâta Școala Gimnazială Pojorâta 56.25
Pojorâta Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Pojorâta 21.42
Pojorâta Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Pojorâta 0.00
Preuteşti Școala Gimnazială Preutești 34.48
Preuteşti Grădinița Cu Program Normal Arghira 100.00
Preuteşti Grădinița Cu Program Normal Bahna Arini 33.33
Preuteşti Școala Gimnazială Arghira 61.11
Preuteşti Grădinița Cu Program Normal Leucușești 50.00
Preuteşti Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Preutești 100.00
Preuteşti Școala Gimnazială Basarabi 31.57
Preuteşti Școala Gimnazială Leucușești 56.25
Preuteşti Grădinița Cu Program Normal Basarabi 50.00
Preuteşti Grădinița Cu Program Normal Huși 100.00
Putna Școala Gimnazială „Mitropolit Iacob Putneanul"
Putna
45.83
PutnaȘcoala Gimnazială Gura Putnei 25.00
Putna Grădinița Cu Program Normal „Prichindel” Putna 100.00
Putna Grădinița Cu Program Normal „Căsuța Poveștilor”
Gura Putnei
0.00
Rădăşeni Școala Gimnazială „Ion Lovinescu” Rădășeni 30.00
Rădăşeni Grădinița Cu Program Normal Rădășeni 25.00
Rădăşeni Grădinița Cu Program Normal Lămășeni 100.00
Rădăşeni Școala Gimnazială „Mihai Niculăiasa” Lămășeni 33.33
Rădăuţi Clubul Copiilor Rădăuți 36.36
Rădăuţi Clubul Copiilor Siret 50.00
Rădăuţi Clubul Sportiv Școlar Rădăuți 83.33
Rădăuţi Colegiul „Andronic Motrescu” Rădăuți 39.45
Rădăuţi Colegiul Național „Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți 71.21
Rădăuţi Colegiul Tehnic Rădăuți 61.00
Rădăuţi Grădinița „Sf.Maria” Rădăuți 66.67
Rădăuţi Grădinița Cu Program Prelungit „Micul Prinț"
Rădăuți
81.82
Rădăuţi Grădinița Cu Program Prelungit „Prichindelul"
Rădăuți
53.84
Rădăuţi Grădinița Cu Program Normal „Arlechino” Rădăuți 0.00
Rădăuţi Grădinița Cu Program Prelungit „Pinochio” Rădăuți 42.85
Rădăuţi Grădinița Cu Program Prelungit „Grădinița Magică”
Rădăuți
66.67
Rădăuţi Școala Gimnazială „Bogdan Vodă” Rădăuți 65.11
Rădăuţi Școala Gimnazială „Gheorghe Popadiuc” Rădăuți 62.00
Rădăuţi Grădinița Cu Program Prelungit „Voinicelul"
Rădăuți
16.00
Rădăuţi Grădinița Cu Program Normal Nr. 6 Rădăuți 66.00
Rădăuţi Grădinița Cu Program Normal „Alba Ca Zăpada"
Rădăuți
33.00
Rădăuţi Grădinița Cu Program Normal „Scufița Roșie"
Rădăuți
66.00
Rădăuţi Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Rădăuți 72.72
Rădăuţi Școala Gimnazială „Regina Elisabeta” Rădăuți 66.00
Rădăuţi Grădinița Cu Program Normal „Albinuța” Rădăuți 75.00
Rădăuţi Școala Gimnazială „Dimitrie Cantemir” Rădăuți 60.00
Rădăuţi Grădinița Cu Program Normal „Sfânta Treime"
Rădăuți
60.00
Rădăuţi Școala Gimnazială Specială „Sf. Stelian” Rădăuți 77.77
Rădăuţi Școala Postliceală Sanitară Centrul De Studii
"ȘTEFAN Cel Mare Și Sfânt” Rădăuți
79.00
Râşca Școala Gimnazială Râșca 27.50
Râşca Grădinița Cu Program Normal Slătioara 0.00
Râşca Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Râșca 20.00
Râşca Școala Primară Nr. 3 Râșca 20.00
Râşca Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Râșca 0.00
Râşca Școala Primară Nr. 2 Râșca 42.85
Râşca Școala Primară Buda 42.85
Râşca Grădinița Cu Program Normal Buda 0.00
Râşca Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Râșca 0.00
Sadova Școala Gimnazială Sadova 66.67
Sadova Grădinița Cu Program Normal Sadova 83.33
Salcea Școala Gimnazială „Aurelian Stanciu” Salcea 72.73
Salcea Grădinița Cu Program Normal Prelipca 66.66
Salcea Grădinița Cu Program Normal Văratec 66.66
Salcea Grădinița Cu Program Normal Salcea 60.00
Salcea Școala Gimnazială „Mandache Leocov” Prelipca 61.11
Salcea Școala Gimnazială „Iacob Costache” Văratec 82.35
Salcea Școala Gimnazială „Cristofor Simionescu” Plopeni 61.53
Salcea Școala Primară „Diaconu Constantin” Mereni 63.15
Salcea Grădinița Cu Program Normal Plopeni 28.57
Salcea Grădinița Cu Program Normal Mereni 0.00
Șaru Dornei Școala Gimnazială Neagra Șarului 73.07
Șaru Dornei Grădinița Cu Program Normal Șaru Dornei 11,11
Șaru Dornei Școala Gimnazială Șaru Dornei 54.54
Șaru Dornei Grădinița Cu Program Normal Neagra Șarului 57.14
Satu Mare Școala Gimnazială Satu Mare 57.69
Satu Mare Grădinița Cu Program Normal Țibeni 66.66
Satu Mare Școala Gimnazială Țibeni 54.54
Satu Mare Grădinița Cu Program Normal Satu Mare 60.00
Şcheia Școala Gimnazială „Dimitrie Păcurariu” Șcheia 58.33
Şcheia Școala Gimnazială Sfântu Ilie 61.11
Şcheia Grădinița Cu Program Normal Sfântu Ilie 100.00
Şcheia Grădinița Cu Program Normal Șcheia 0.00
Şcheia Grădinița Cu Program Normal Mihoveni 33.33
Şcheia Școala Gimnazială „Popinceanu Nicolae” Mihoveni 52.38
Şerbăuţi Școala Gimnazială Șerbăuți 72.72
Şerbăuţi Grădinița Cu Program Normal Călinești 100.00
Şerbăuţi Grădinița Cu Program Normal Șerbăuți 100.00
Şerbăuţi Școala Gimnazială Călinești 81.81
Siminicea Școala Gimnazială Siminicea 73.68
Siminicea Grădinița Cu Program Normal Grigorești 100.00
Siminicea Școala Primară Grigorești 100.00
Siminicea Grădinița Cu Program Normal Siminicea 75.00
Siret Colegiul Tehnic „Lațcu Vodă” Siret 69.90
Siret Școala Gimnazială „Petru Mușat” Siret 62.00
Siret Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Siret 66.66
Siret Grădinița Cu Program Normal „Luminița” Siret 64.70
SlatinaȘcoala Gimnazială „Alexandru Lăpușneanu” Slatina 54.16
Slatina Școala Gimnazială Herla 45.00
Slatina Grădinița Cu Program Normal Herla 0.00
Slatina Școala Gimnazială Găinești 38.46
Slatina Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Găinești 100.00
Slatina Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Găinești 100.00
Slatina Grădinița Cu Program Normal Slatina 100.00
Solca Liceul Tehnologic „Tomșa Vodă” Solca 53.45
Solca Grădinița Cu Program Normal Racova 0.00
Solca Grădinița Cu Program Normal „Mugur De Brad"
Solca
50.00
Solca Școala Primară Racova 66.66
Straja Școala Gimnazială „Dimitrie Onciul” Straja 55.76
Straja Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Straja 33.33
Straja Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Straja 33.33
Straja Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Straja 100.00
Stroieşti Școala Gimnazială Stroiești 48.00
Stroieşti Școala Primară „Ilie Grămadă” Zaharești 0.00
Stroieşti Grădinița Cu Program Normal Zaharești 0.00
Stroieşti Grădinița Cu Program Normal Stroiești 66.66
Stulpicani Școala Gimnazială Stulpicani 51.42
Stulpicani Școala Gimnazială Slătioara 83.33
Stulpicani Grădinița Cu Program Normal Negrileasa 50.00
Stulpicani Grădinița Cu Program Normal Gemenea 0.00
Stulpicani Grădinița Cu Program Normal Vadu Negrilesei 0.00
Stulpicani Grădinița Cu Program Normal Slătioara 100.00
Stulpicani Școala Primară Vadu Negrilesei 33.33
Stulpicani Școala Gimnazială Negrileasa 55.55
Stulpicani Grădinița Cu Program Normal Stulpicani 60.00
Stulpicani Școala Gimnazială Gemenea 45.45
Suceava Centrul Școlar De Educație Incluzivă Suceava 58.00
Suceava Colegiul De Artă „Ciprian Porumbescu” Suceava 60.15
Suceava Colegiul Economic „Dimitrie Cantemir” Suceava 70.75
Suceava Colegiul Național „Mihai Eminescu” Suceava 65.93
Suceava Colegiul Național „Petru Rareș” Suceava 77.14
Suceava Colegiul Național „Ștefan Cel Mare” Suceava 78.94
SuceavaColegiul Național De Informatică „Spiru Haret"
Suceava
65.82
Suceava Colegiul Tehnic „Alexandru Ioan Cuza” Suceava 65.43
Suceava Colegiul Tehnic „Petru Mușat” Suceava 49.44
Suceava Colegiul Tehnic „Samuil Isopescu” Suceava 57.97
Suceava Colegiul Tehnic De Industrie Alimentară Suceava 64.58
Suceava Grădinița „Samariteanul” Nr. 20 Suceava 66.66
Suceava Grădinița Cu Program Normal „Obcini” Suceava 70.59
Suceava Grădinița Cu Program Normal „Țăndărică” Suceava 45.45
Suceava Grădinița Cu Program Normal Și Prelungit „Triki
Riki” Suceava
66.66
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit „1-2-3” Suceava 43.75
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit „Așchiuță” Suceava 60.71
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit Nr. 6 Suceava 46.66
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit „Gulliver” Suceava 70.45
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit „A.B.C.” Suceava 61.29
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit „Prichindel"
Suceava
64.44
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit „La Piticul Vesel”
Suceava
77.27
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit „Micul Prinț”
Suceava
84.61
Suceava Liceul „Natanael” Suceava 13.88
Suceava Liceul Cu Program Sportiv Suceava 60.00
Suceava Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu” Suceava 55.50
Suceava Liceul Teoretic „Filadelfia” Suceava 60.42
Suceava Palatul Copiilor Suceava 74.07
Suceava Școala „Româno-Britanică Suceava” Suceava 73.33
Suceava Școala Gimnazială „Grigore Ghica Voievod” Suceava 73.17
Suceava Grădinița Cu Program Normal Nr. 8 Suceava 75.00
Suceava Grădinița Cu Program Normal Nr. 7 Suceava 100.00
Suceava Școala Gimnazială „Ion Creangă” Suceava 68.48
Suceava Școala Gimnazială „Jean Bart” Suceava 61.76
Suceava Grădinița Cu Program Normal „Neghiniță” Suceava 60.00
Suceava Școala Gimnazială „Miron Costin” Suceava 61.96
Suceava Școala Gimnazială Nr. 1 Suceava 62.68
Suceava Grădinița Cu Program Normal „Maria Montessori"
Suceava
25.00
Suceava Grădinița Cu Program Normal „Pinocchio” Suceava 50.00
Suceava Școala Gimnazială Nr. 10 Suceava 60.93
Suceava Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava 68.18
Suceava Școala Gimnazială Nr. 4 Suceava 61.53
Suceava Școala Gimnazială Nr. 6 Suceava 64.28
Suceava Grădinița Cu Program Normal „Norocel” Suceava 33.33
Suceava Grădinița Cu Program Normal „Arlechino” Suceava 0.00
Suceava Școala Gimnazială Nr. 8 Suceava 64.44
Suceava Școala Postliceală F.E.G. Education - Filiala Suceava 92.86
Suceava Școala Postliceală Sanitară Centrul De Studii
"ȘTEFAN Cel Mare Și Sfânt” Suceava
84.21
Suceava Școala Postliceală Sanitară Suceava 68.42
Suceava Școala Primară „Sfântul Ioan Cel Nou De La
Suceava” Suceava
60.53
Suceava Seminarul Teologic Liceal Ortodox „Mitropolitul
Dosoftei” Suceava
29.62
Suceava Grădinița Cu Program Prelungit „Dumbrava
Minunată” Suceava
18.18
Suceava Grădinița Cu Program Normal Nr. 5 Suceava 40.00
Suceava Grădinița Cu Program Normal „Piticot” Suceava 62.50
Suceviţa Școala Gimnazială „Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 41.67
Suceviţa Școala Gimnazială Voievodeasa 20.00
Suceviţa Grădinița Cu Program Normal Sucevița 50.00
Suceviţa Grădinița Cu Program Normal Voievodeasa 66.67
Todireşti Școala Gimnazială Todirești 35.29
Todireşti Grădinița Cu Program Normal „Vasile Bumbac"
Costâna
0.00
Todireşti Școala Gimnazială „Vasile Bumbac” Costâna 60.00
Todireşti Școala Gimnazială „Ioan V. Rachieru” Soloneț 33.33
Todireşti Grădinița Cu Program Normal „Ioan V. Rachieru"
Soloneț
50.00
Todireşti Școala Gimnazială Părhăuți 0.00
Todireşti Grădinița Cu Program Normal Părhăuți 0.00
Todireşti Grădinița Cu Program Normal Todirești 0.00
Udeşti Școala Gimnazială „Academician H. Mihăescu” Udești 45.00
Udeşti Școala Gimnazială Reuseni 41.00
Udeşti Grădinița Cu Program Normal Plăvălari 34.00
Udeşti Grădinița Cu Program Normal Luncușoara 50.00
UdeştiȘcoala Gimnazială Poieni Suceava 16.00
Udeşti Grădinița Cu Program Normal Știrbăț 0.00
Udeşti Școala Primară Luncușoara 14.00
Udeşti Școala Primară Chilișeni 25.00
Udeşti Grădinița Cu Program Normal Udești 60.00
Udeşti Grădinița Cu Program Normal Chilișeni 0.00
Udeşti Grădinița Cu Program Normal Reuseni 50.00
Udeşti Grădinița Cu Program Normal Poieni Suceava 50.00
Udeşti Școala Gimnazială Știrbăț 35.00
Udeşti Școala Gimnazială Plăvălari 47.00
Ulma Școala Gimnazială Ulma 26.66
Ulma Școala Primară Nisipitu 0.00
Ulma Grădinița Cu Program Normal Ulma 100.00
Ulma Școala Gimnazială Lupcina 12,04
Ulma Grădinița Cu Program Normal Nisipitu 0.00
Ulma Grădinița Cu Program Normal Lupcina 0.00
Vadu Moldovei Școala Gimnazială Nr. 1 Vadu Moldovei 68.00
Vadu Moldovei Școala Gimnazială Nigotești 66.66
Vadu Moldovei Grădinița Cu Program Normal Dumbrăvița 50.00
Vadu Moldovei Grădinița Cu Program Normal Vadu Moldovei 25.00
Vadu Moldovei Grădinița Cu Program Normal Ioneasa 0.00
Vadu Moldovei Grădinița Cu Program Normal Movileni 0.00
Vadu Moldovei Școala Gimnazială Nr. 2 Vadu Moldovei 68.00
Valea Moldovei Școala Gimnazială Valea Moldovei 41.00
Valea Moldovei Școala Primară Mironu 45.00
Valea Moldovei Grădinița Cu Program Normal Valea Moldovei 0.00
Valea Moldovei Grădinița Cu Program Normal Mironu 0.00
Vama Școala Gimnazială „Iorgu G. Toma” Vama 47.62
Vama Grădinița Cu Program Normal Molid 0.00
Vama Grădinița Cu Program Normal Vama De Sus 0.00
Vama Grădinița Cu Program Normal Prisaca Dornei 0.00
Vama Școala Primară Strâmtura 40.00
Vama Grădinița Cu Program Normal Strâmtura 50.00
Vama Grădinița Cu Program Normal Vama 25.00
Vatra Dornei Clubul Copiilor Vatra Dornei 62.50
Vatra Dornei Clubul Sportiv Școlar Vatra Dornei 83.33
Vatra DorneiGrădinița Cu Program Normal „Căsuța Poveștilor"
Vatra Dornei
28.57
Vatra Dornei Grădinița Cu Program Normal Nr. 8 Vatra Dornei 0.00
Vatra Dornei Grădinița Cu Program Normal „Licurici” Vatra
Dornei
25.00
Vatra Dornei Grădinița Cu Program Prelungit „Alba Ca Zăpada"
Vatra Dornei
72.22
Vatra Dornei Grădinița Cu Program Prelungit „Bamby” Vatra
Dornei
60.00
Vatra Dornei Grădinița Cu Program Prelungit „Scufița Roșie"
Vatra Dornei
57.14
Vatra Dornei Liceul Tehnologic „Vasile Deac” Vatra Dornei 63.82
Vatra Dornei Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei 71.11
Vatra Dornei Școala Gimnazială Nr. 1 Vatra Dornei 69.44
Vatra Dornei Școala Gimnazială Nr. 2 Vatra Dornei 67.50
Vatra Dornei Școala Gimnazială Nr. 4 Vatra Dornei 71.79
Vatra Dornei Școala Postliceală Sanitară „Țara De Sus” Vatra
Dornei
68.75
Vatra
Moldoviţei
Școala Gimnazială Vatra Moldoviței 48.27
Vatra
Moldoviţei
Școala Gimnazială Paltinu 37.50
Vatra
Moldoviţei
Școala Primară Ciumârna 80.00
Vatra
Moldoviţei
Grădinița Cu Program Normal Paltinu 75.00
Vatra
Moldoviţei
Școala Primară Spărturi 25.00
Vatra
Moldoviţei
Grădinița Cu Program Normal Vatra Moldoviței 75.00
Vatra
Moldoviţei
Grădinița Cu Program Normal Ciumârna 66.66
Vatra
Moldoviţei
Grădinița Cu Program Normal Valea Stânei 0.00
Vatra
Moldoviţei
Grădinița Cu Program Normal Spărturi 33.33
Vereşti Școala Gimnazială Corocăiești 31.82
Vereşti Grădinița Cu Program Normal Corocăiești 0.00
Vereşti Școala Gimnazială Bursuceni 41.66
Vereşti Grădinița Cu Program Normal Bursuceni 100.00
Vereşti Școala Gimnazială Verești 60.71
Vereşti Grădinița Cu Program Normal Verești 75.00
Vicovu De Jos Școala Gimnazială „Ioan Vicoveanu” Vicovu De Jos 44.11
Vicovu De Jos Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Vicovu De Jos 30.00
Vicovu De Jos Școala Gimnazială Nr. 2 Vicovu De Jos 53.13
Vicovu De Jos Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Vicovu De Jos 75.00
Vicovu De Sus Liceul Tehnologic „Ion Nistor” Vicovu De Sus 50.80
Vicovu De Sus Grădinița Cu Program Normal „Lumea Copiilor"
Vicovu De Sus
36831
Vicovu De Sus Liceul Tehnologic Special Bivolarie 25.22
Vicovu De Sus Școala Gimnazială Bivolarie 30.30
Vicovu De Sus Grădinița Cu Program Normal Bivolarie 0.00
Vicovu De Sus Școala Gimnazială Nr. 1 Vicovu De Sus 50.00
Vicovu De Sus Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Vicovu De Sus 25.00
Vicovu De Sus Școala Gimnazială Nr. 2 Vicovu De Sus 22.58
Vicovu De Sus Grădinița Cu Program Normal Nr. 4 Vicovu De Sus 100.00
Vicovu De Sus Grădinița Cu Program Normal Nr. 2 Vicovu De Sus 25.00
Vicovu De Sus Școala Gimnazială Nr. 3 Vicovu De Sus 31.57
Vicovu De Sus Grădinița Cu Program Normal Nr. 3 Vicovu De Sus 33.33
Voitinel Școala Gimnazială Voitinel 36.73
Voitinel Grădinița Cu Program Normal Nr. 1 Voitinel 40.00
Voitinel Grădinița Cu Program Normal Nr.2 Voitinel 42.85
Volovăţ Școala Gimnazială „Dr. Simion Și Metzia Hîj” Volovăț 41.86
Volovăţ Grădinița Cu Program Normal Volovăț 0.00
Vulturești Școala Gimnazială „Constantin Tomescu” Pleșești 59.57
Vulturești Grădinița Cu Program Normal Pleșești 100.00
Vulturești Grădinița Cu Program Normal Osoi 50.00
Vulturești Școala Primară Osoi 50.00
Vulturești Grădinița Cu Program Normal Giurgești 100.00
Vulturești Școala Gimnazială Valea Glodului 70.00
Vulturești Grădinița Cu Program Normal Valea Glodului 100.00
Vulturești Școala Gimnazială Giurgești 63.15
Zamostea Școala Gimnazială Zamostea 64.00
Zamostea Grădinița Cu Program Normal Ciomârtan 100.00
Zamostea Grădinița Cu Program Normal Zamostea 100.00
Zamostea Grădinița Cu Program Normal Nicani 50.00
Zamostea Școala Primară Nicani 20.00
Zamostea Școala Primară Tăutești 40.00
Zamostea Școala Primară Ciomârtan 60.00
Zvoriştea Școala Gimnazială Zvoriștea 69.00
Zvoriştea Școala Gimnazială Buda 65.00
Zvoriştea Grădinița Cu Program Normal Poiana 100.00
Zvoriştea Școala Primară Stânca 62.00
Zvoriştea Școala Primară Slobozia 80.00
Zvoriştea Școala Gimnazială Șerbănești 68.00
Zvoriştea Grădinița Cu Program Normal Zvoriștea 100.00
Zvoriştea Școala Primară Poiana 87.00
Zvoriştea Grădinița Cu Program Normal Șerbănești 100.00
Zvoriştea Grădinița Cu Program Normal Buda 75.00


Niciun comentariu

Un produs Blogger.